Domestos pre školy 2021/2022

ČO NÁS ČAKÁ?

Vďaka hravým úlohám pre Lovcov baktérií sa naši žiaci naučia všetko potrebné na to, aby pre nich platilo - čistota pol života. Od správneho umývania rúk  , cez hygienu doma, až po udržiavanie zdravého prostredia v škole .

Prečo môžu Lovci baktérií pomôcť aj nám?

Domestos má za sebou 7 rokov skúseností, desiatky zrekonštruovaných školských WC  a hlavne viac ako 100 000 žiakov  , ktorí pochopili, prečo sú čisté ruky základ zdravia. A vďaka tomu, že je tento rok projekt pre všetkých, sa k nemu môžeme jednoducho pridať aj náš.

Ak však nahráme aspoň jednu fotografiu, na ktorej lovíme a tvoríme, môžeme vyhrať aj poriadnu zásobu čistiacich prostriedkov Domestos a balíček darčekov pre našich žiakov. Žrebovanie bude každých šesť týždňov, vždy z fotografií nahraných za posledné tri aktivity. Keď budeme priebežne plniť aktivity, máme šancu  niečo vyhrať!

DaRČEKY

KTO SA HRÁ A LOVÍ, TEN MÔŽE VYHRAŤ!

Domestos chce všetkým deťom priniesť hlavne zábavu, vzdelávanie a zaujímavé úlohy. Ak však nahráme aspoň jednu fotografiu, na ktorej lovíme a tvoríme, môžeme vyhrať aj poriadnu zásobu z týchto čistiacich prostriedkov Domestos a ešte balíčky darčekov pre našich žiakov.

Drahomíra Popracová

koordinátor projektu

Dnes (Štvrtok 25.4.2024)
Anna Mária  Horváthová  (I.U)