• ,,Vy rozhodujete, My pomáhame “

• Umiestnenie v 12.edícii programu Tesco "Vy rozhodujete, My pomáhame"

S radosťou Vám oznamujeme, že Váš projekt :Aj my chceme športovaťzapojený do programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ Nadácie Tesco, vyhral 3. miesto v hlasovaní zákazníkov vo Vašom regióne a získal podporu 300 eur!

Takúto správu sme obdržali 17.2.2023 od programovej manažérky nadácie Pontis, ktorá zastrešuje nadačný fond Tesco.

V prípade umiestenia na 2. a 3 mieste platí informácia,  v grantovej výzve, že získaný grant nie je viazaný na projekt, ale vieme grant použiť v rámci organizácie. Napríklad, ak potrebujeme zabezpečiť materiálne vybavenie, niečo opraviť a podobne.

Do programu bolo spolu prijatých vyše 473 žiadostí a Nadačný fond Tesco prerozdelil medzi 231 víťazov, finančné prostriedky vo výške 169 400 eur. Zákazníci Tesco spoločne odovzdali súťažiacim projektom vyše 3,1 milióna žetónov.

Popracová